AKTUALITETVIDEO

VIDEO/ Ardit Gjebrea e telefonon se ka fituar Telebingon, por qytetari kishte ndërruar jetë disa orë më parë

Pasditen e sotme në Telebingo në emisionin “E diela Shqiptare”, ka ndodhur vërtetë një ngjarje e pazakontë dhe jashtë mase e trishtë.

Arditi gjatë telefonatave te zakonshme ku flet dhe luan me fituesit e Telebingos, sot ndodhi një ngjarje e cila kurrë më parë nuk ishte dëgjuar në këtë emision.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ardit Gjebrea telefonoi një prej fituesëve të Bingos, papritur në telefon u dëgjua një grua e cila nuk përkonte me personin që kishte të shkruajtur emrin në biletë, më pas Arditi pyet se ku ndodhet zotëria që kishte të shkruar emrin në biletë.

Ajo i tha se zotëria në fjalë kishte ndërruar jetë këtë mëngjes, kjo stepi Arditin dhe gjithë stafin dhe publikun në skenë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

“I zoti i biletës vdiq sot në mëngjes,”- tha gruaja duke qarë, gjë që bëri që të prekeshin edhe të pranishmit në studio.

Ndërsa Arditi e ngushëlloi dhe i tha se loja do të vazhdojë një moment tjetër, duke e çuar kështu biletën te komisioni.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button