FUTBOLLSPORT

VIDEO/ Armando Broja realizon supergol në Angli, shqiptari “çmend” komentatorin, mos e humb!

Armando Broja nuk ka të ndalur me paraqitjet pozitive në Premier Ligë. Sulmuesi la gjurmë në ndeshjen kundër Kristal Palas.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Me një “predhë” nga një distancë 25 metra, talenti shqiptar la të shtangur kundërshtarët dhe shënoi golin e dytë të sfidës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Broja vazhdon të dhurojë spektakël në Angli, ndërsa komentatori arab bën reagimin epik!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button