FUTBOLLKOMBËTARJAVIDEO

VIDEO/ Atmosferë e “zjarrtë” në Air Albania/ Tifozët Kuqezi mbushin stadiumin, jashtë festohet me këngë dhe valle

Kanë mbetur edhe pak minuta nga nisja e ndeshjes mes Shqipërisë dhe Polonisë në stadiumin Kombëtar “Air Albania”. Atmosfera festive duket e mrekullueshme dhe tifozët kuqezi tashmë kanë tejmbushur stadiumin. Po ashtu edhe jashtë ambienteve të tij shihet një numër i madh tifozësh, të cilët kanë ardhur nga të katër anët e vendit për të mbështetur Kombëtaren.

Video Live nga Stadiumi

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button