POLITIKËVIDEO

VIDEO/ Çfarë po ndodh në PD? Mbështetësit e Berishës të mbledhur poshtë selisë, Basha nxjerr njerëz të veshur me të zeza në tarracë

Dhjetëra mbështetës të ish-kryeministrit Sali Berisha janë mbledhur në oborrin e selisë së Partisë Demokratike, në pritje të liderit historik që do të zhvillojë një konferenc për shtyp pas disa minutash, sapo të dalin rezultatet e votimit në Referendumin për shkarkimin e Lulzim Bashës.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndërkohë, në një video të publikuar nga Syri Tv, shihet se në tarracën e Partisë Demokratike janë vendosur disa njerëz të veshur me rroba të zeza, që sipas kësaj media janë mbështetësit e Bashës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Nuk dihet qëllimi i vendosjes së tyre në tarracë, por shpresojmë të mos ketë përplasje fizike mes mbështetësve të Berishës dhe Bashës, ndërkohë që në seli kanë mbërritur edhe forcat e policisë.


Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button