FUTBOLLSPORT

VIDEO/ “Dridhet” PSG-ja! Dëmtim horror dhe lot, Neymar largohet me barelë nga fusha e blertë!

PSG zhvilloi ndeshjen kundër ST Etienne në Ligue 1, e cila u mbyll me rezultatin 3-1, por një episod ka shqetësuar të gjithë drejtuesit e skuadrës së Parisit.

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar u largua me barelë në minutën e 86′ pasi pësoi një dëmtim të tmerrshëm në kyçin e këmbës. Lojtari nuk mundi të vazhdonte pjesën e mbetur të lojës, duke dalë jashtë fushën së blertë më barelë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Rezultati ishte në plan të dytë për skuadrën pariziene, pasi Neymar mund të mbetet gjatë jashtë fushave së lojës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button