Uncategorized

VIDEO/ Duke u dridhur nga i ftohti dhe me dhin pranë tij, pamjet e dhimbshme të burrit të moshuar që u bllokua nga uji në Vlorë

Ujërat e Vjosës bllokuan brenda shtëpisë së tyre në Vlorë një çift të moshuarish të cilët më pas u shpëtuan nga grupi operacional.

Fax News ka siguruar pamjet e momentit të shpëtimit të një prej çifteve të të moshuarve në Vlorë. Zonja së bashku me bashkëshortin e saj, është shpëtuar vetëm mëngjesin e sotëm, pasi kaluan gjithë natën mbi çatinë e banesës së tyre. Ajo ka dhënë një prononcim të shkurtër për mediat, duke u dridhur nga të ftohtit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button