LIFESTYLESHOWBIZ

(VIDEO) E papritur! Degjohen zera nga jashte Big Brother VIP: O Donald o maskara, jam fans i Bores!

Tashme duket se stuhia e trios Donald Bora Beatrix vazhdon.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Duke qendruar ne oborr banoret ne BB VIP kane degjuar nje ze nga jashte dhe kane ngelur te habitur. Beatrix eshte cuar dhe ka bertitur:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Kush je ti”- ka thene ajo nderkohe nga ana tjeter eshte degjuar.

”O Donald o maskara! Jam fans i Bores ke bere gabim shume te madh”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Kjo eshte e patolerueshme pasi nuk lejohet qe njerez te tjere ti afrohen shtepise, supozohet qe ata mos kene komunikim me njerezit nga jashte.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button