AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDITVIDEO

(VIDEO) E shkrumbuar totalisht nga zjarri/ Makina me të cilën u krye atentati ndaj biznesmenit në Fier, targat ishin vjedhur në Kosovë

Tëresisht e shkrumbuar nga zjarri ka mbërritur ne Drejtorine e Policise Fier automjeti i markës “Benz ” me të cilen eshte kryer atentati i se shtunes ne mbrëmje ne Fier ku mbeti i vrarë me 18 plumba biznesmeni Dem Backa 57 vjeç. 

Mësohet se automjeti i djegur është transportuar në ambientet e policisë si provë materiale e hetimit te kesaj ngjarje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Automjeti ka pasur targa të Kosovës dhe mësohet se janë fallco dhe janë vjedhur ne Kosovë . Ende nuk ka informacion nëse edhe mjeti ka qenë i vjedhur apo nëse është në pronësi të dikujt.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button