AKTUALITET

VIDEO/ Fifit nuk ‘i shpëton’ as Rama! Poston ‘reels’ me këngën që ajo shkruajti në Big Brother

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV mesa duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama i cili ka postuar një reels në Instagram me të në sfond.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Valbona Magjike”-shkruan ai, ku kënga i shton efektin stilistik pamjeve magjepsëse.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

E publikuar DEMO tashmë në Youtube, “Diell” ka marrë 1.6 milionë klikime në kohë rekord dhe Ramës nuk i ka shpëtuar kënga më e pëlqyer momentalisht e shqiptarëve duke e postuar në rrjetin e tij social.

Video👇

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button