LIFESTYLESHOWBIZVIDEO

VIDEO/ Iliri u zgjodh i preferuari i publikut, Sabiani ‘desh shkuli flokët’ nga gëzimi

Puntatën e mbrëmshme LIVE në Big Brother Vip në Top Channel, publiku shqiptar votoi më të preferuarin.

Dhe sërish ai ishte Iliri, i cili falenderoi të gjithë ata që e kishin votuar.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Kjo ishte hera e disatë që Iliri zgjidhet i preferuari i publikut kështu që nuk pati shumë të habitur.

Por ai që e ka pritur më mirë këtë rezultat ishte miku i tij Sabiani, i cili la shtëpinë të premten.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Teksa kamerat u fokusuan tek ai, atë nuk e mbante vendi, duke u gëzuar madje më shumë se Iliri.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button