AKTUALITET

VIDEO/ Incident në takimin e Berishës në Elbasan, një person i dehur i afrohet ish-kryeministrit, ndërhyn menjëherë sigurimi 

Një incident i papritur ka ndodhur në takimin e Sali Berishës me demokratët e Elbasanit, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 22 Majit, ku do të votohet për kreun e ri të Partisë Demokratike.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Një person i dehur ka hipur në skenë dhe i është afruar Berishës për ta takuar, por menjëherë kanë ndërhyrë rojet e sigurisë. Është dashur ndërhyrja e ish-kryeministrit për të qetësuar gjakrat, teksa e ka takuar qytetarin për ta qetësuar, ndërsa më pas ai është nxjerrë jashtë sallës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ky moment ka kaluar me të qeshur nga ana e Berishës dhe të pranishmëve të tjerë, ndërsa pas disa brohoritjeve pro Berishës, ish-kryeministri ka marrë fjalën e tij.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button