SHOWBIZVIDEO

(VIDEO) Ku po shkon kjo botë/ Çmendet këngëtarja e njohur, fton fansin në skenë, më pas ul pantallonat dhe u*inon në fytyrën e tij

Të pranishmit në festivalin e muzikës rock, “Rockville” mbetën të tronditur gjatë një performance të grupit Brass Against, kur këngëtarja e grupit, Sphia Urista ftoi në skenë një fans, të cilit pak minuta më vonë duket se i urinoi në fytyrë.

Grupi i njohur për interpretimin e këngëve nga grupe të tilla si Soundgarden dhe Black Sabbath po performonin një interpretim të “ëake Up” të “Rage Against the Machine” kur ndodhi i gjithë “incidenti”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Të pranishmit në shfaqjen në Daytona Beach të Floridas dhe njerëzit që më pas panë klipet në internet e quajtën momentin “të neveritshëm”.

Grupi me bazë në Nju Jork ka kërkuar falje dhe tha se Urista “ishte nxituar”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Kaluam bukur mbrëmë në Mirësevini në Rockville. Sophia u rrëmbye. Nuk e prisnim që të ndodhte dhe nuk është diçka që do ta shihni përsëri në shfaqjet tona. Faleminderit Daytona”, shkroi grupi në rrjetet sociale.

👉SHIKO VIDEON KËTU!👈

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button