KRONIKË

(VIDEO) Panik në Lezhë! Një vajzë e maskuar dhe me xhup të gjatë shëtit natën me pistoletë në dorë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Lezhë, ku sipas një rapotimi të një qytetari ekskluzivisht për redaksinë tonë, bëhet me dije se një vajzë e paidentifikuar del në orët e vona të natës dhe shëtit nëpër rrugë me një pistoletë në dorë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Siç duket edhe në video, vajza ecën duke e lëvizur armën sa lart poshtë. Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në lagjen “Skënderbej”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ajo mban veshur një xhup të gjatë dhe një kapuç në kokë. Sakaq banorët shprehen të frikësuar në lidhje me këtë që po ndodh dhe ngrenë pikëpyetje për sigurinë e tyre. Pritet reagimi i policisë për ngjarjen në fjalë.

Mesazhi i qytetarit:

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Prsh! Ju lutem publikojeni kto pamje qe jan marr mbrem nga kamerat e nje lokali ne lezhe. Nje vajze duke shetitur mbas mesnate ne rruget e lezhes e armatosur …Kjo esht siguria dhe mbrojtja qe na ben shteti ne. Flm.

Shikoni videon me posht:👇

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button