AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDITVIDEO

(VIDEO) Perfshihet nga flaket automjeti ne aksin rrugorë Fier – Patos, bllokohet trafiku.

Merr flake nje makine ne aksin Fier Patos prane godines se Albpetrol. Makina e tipit Mercedes-Benz A Class e marre me qira.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Nga informacionet e para thuhet se shkaku i zjarrit ne autonjet ka ardhur si pasoje e nje shkendije elektrike.

Fatmiresisht drejtuesi i mjetit ka dale menjeher nga makina sa ka pikasur tymin dhe me pas flaken ne automjet.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Bllokohet trafiku. Zjarrfikesja ne vendine ngjarjes

Fier/Informacion nga Policia e Fierit

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Sot rreth orës 13:50, në qytetin e Patosit, ka marrë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin D. K.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button