AKTUALITETVIDEO

VIDEO/ Qytetari ecën NUDO në mes të bulevardit në Vlorë, kalon pranë fëmijëve por asnjë polic nuk e ndalon

Një skandal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku një qytetar ka ecur nudo në mes të bulevardit për minuta të tëra.

Siç shihet në videon që ka siguruar newsbomb, qytetari ecën i pashqetësuar dhe kalon edhe pranë familjarëve me fëmijë që ndodheshin në bulevard.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime për newsbomb bëjnë me dije se asnjë efektiv policie nuk është afruar pranë tij për ta ndaluar, por ai ka ecur për më shumë se 2 kilometër nudo në rrugët e Vlorës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button