LIFESTYLESHOWBIZ

VIDEO/ Tashmë të pandarë! Beatrix dhe Donaldi puthen e përqafohen teksa vallëzojnë sëbashku

Tashmë që e kanë konfirmuar pëlqimin për njëri-tjetrin, Donaldi dhe Beatrix shihen kudo të pandarë. Veç përqafimeve dhe puthjeve, ata kanë përjetuar një moment romantik teksa kanë vallëzuar me njëri-tjetrin nën tingujt e një prej këngëve të Alban Skënderajt.

Ata nuk janë ndarë nga njëri-tjetrit, ndërsa banorët i vështronin të lumtur.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ditën e djeshme Beatrix tregoi në një bisedë me Sarën dhe Beniadën se ata janë stepur prej Semit, por fakti që Donaldi i ka dhënë dritën jeshile e ka bërë atë të ndihet më mirë.

“Unë personalisht rrushi, do kisha qenë në supersiklet, por dritën jeshile e kam marrë nga ai. Përderisa ai më ka dhënë aprovimin…”, tha Beatrix.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Kam pasur shumë frikë, kur doli aty, fillova të flas budalliqe, isha në super siklet. Unë? Nuk jam këtu! Isha shumë në siklet, se ishte nata që u bënë dhe shpëtimet”, tha ajo më tej.

Ndërkohë, mbrëmjen e spektaklit Donaldi deklaroi se ai po bën atë që do. Ai e ka pranuar që ka pëlqim për Beatrixën, pavarësisht se javët e para pohoi se kishte ende ndjenja për Bora Zemanin e madje e puthi atë kur ajo hyri në shtëpi për të takuar Semin. Bora nuk ka reaguar ende për këtë afrimitet, por ajo e ka hequr varësen që Donaldi i dërgoi për përvjetorin e lidhjes së tyre.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button