AKTUALITET

VLORË/ Bie nga lartësia, plagoset punonjësi i OSSHE

VLORË- Një punonjës i OSSHE-së ka mbetur i plagosur teksa ishte në krye të detyrës. Punonjesi i OSSHE-së ka qene duke riparuat nje avari lart ne shtylle dhe nga pakujdesia ka rene nga shtylla dhe ka mare demtime dhe eshte transportuar menjehere ne spitalin e Vlores dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten. Ngjarja në fjalë ndodhi ditën e sotme në Fshatin Kuç.

Himarë/Informacion paraprak

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sot, rreth orës 17:00, në fshatin Kuç, Himarë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga shtylla e tensionit, shtetasi S.P., 37 vjeç, punonjës i OSSHE-së, i cili ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut per jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button