KRONIKË

VLORË/ Gjendet pa shënja jete në banesën e tij në Borsh një 39-vjeçar.

DVP Vlorë

Borsh/ Informacion paraprak
Paraditen e sotme, në Borsh, Himarë, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, në banesën e tij, shtetasi R. N., 39 vjeç, i cili jetonte vetëm.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button