AKTUALITET

Vlorë, vëllezërit bëjnë për spital kunatin

Policia e Vlorës ka proceduar penalisht dy vëllezër të cilët kanë rrahur kunatin e tyre.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas uniformave blu bëhet me dije se shtetasit me iniciale S. S., 69 vjeç dhe R. S., 39 vjeç, për motive të dobëta kanë goditur me grushte në fytyrë kunatin e tyre, shtetasin N. L.,68 vjeç. “S. S., 69 vjeç dhe R. S., 39 vjeç banues në Vlorë, për veprën penale “D huna në familje”,  sepse dyshohet se për motive të dobëta kanë goditur me grushte në fytyrë kunatin e tyre shtetasin N. L.,68 vjeç”, thuhet në njoftimin e policisë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button