KRONIKË

“Volkswagen” humb kontrollin dhe merr para çiftin e bashkëshortëve, nisen me urgjencë në spital (FOTO)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në lagjen Nr. 8, në Durrës. Paraprakisht mësohet se një mjet me drejtues, shtetasin A. Gj., 50, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë është plagosur vetë drejtuesi i “Volkseagen”, si dhe një çift bashkëshortësh të cilët janë dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. 

Marketing në FieriWeb

Durrës/Informacion paraprak:

Më datë 04.10.2021, rreth orës 14:20, në lagjen Nr. 8, Durrës, shtetasi A. Gj., 50 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Volksëagen” ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe 2 këmbësorë, shtetasit M. B., 72 vjeç dhe M. B., 68 vjeçe (bashkëshortë), banues në Durrës, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Marketing në FieriWeb

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button