VIDEO

Vranësira dhe reshje shiu, moti bën kthesë pasditen e sotme 

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar në pjesën më të madhe të tij do të mbetet në ndikimin e vranësirave të shpeshta, ku herë pas here parashikohet që vranësirat do të pësojnë zhvillime duke sjellë reshje të pakta shiu në pothuajse gjithë vendin tonë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Por parashikohet që pas orëve të pasdites të kemi përmirësim gradual të motit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditës duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 21°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Perëndimor duke krijuar në det dallgëzim të ulët

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button