MOTITË NDRYSHME

Vranësira dhe reshje shiu në mëngjes, por si pritet të vijojë? Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

Orët e para të ditës do të jenë me vranësira të shpeshta të cilat herë pas here do të pësojnë zhvillim duke sjellë shira të pakët në të gjithë territorin. Ndërsa në orët vijuese pritet që kushtet e motit të përmirësohen gradualisht duke larguar reshjet nga pjesa më e madhe e territorit të vendit.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3 deri në 23 gradë celcius. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 30/km në orë me drejtim lindor-verilindor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim prej 2 ballësh.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button