AKTUALITET

Vrau dhe e hodhi në greminë biznesmenin, Fredi Rrushi kërkon lirinë në Gjykatë: Ishim shokë…

Fredi Rrushi kerkon lirinë ne gjykaten e Apelit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ai akuzohet per vrasjen e biznesmenti Rruzhdi Hoxha. Rrushi argumenton se nuk ka lidhje me ngjajen dhe per kete arsye kerkon që të lërë qelin. 

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Rrushi në ankim thekson se me 43 vjeçarin kanë qenë shok dhe ska pasur asnjë arsye për të kryer krimin.

Lirim në Apel ka kërkuar edhe vëllai i tij Pajtim Rrushi duke mohuar që të ketë lidhje me këtë ngjarje. Gjykata e Aplit ende nuk ka caktuar datë se kur do të mbahet seanca.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button