AKTUALITET

Vuante nga sëmundja e rëndë, ndërron jetë vëllai i Lefter Kokës

Ish ministri Lefter Koka ka humbur njeriun e tij të dashur, vëllain, i cili nuk ia doli të luftonte një sëmundje të rëndë.

Këtë e bën të ditur vetë Koka përmes një njoftimi në rrjete sociale ku bën me dije se vëllai, Iliri ishte fjalëpak e punëshumë dhe nuk u lodh kurrë duke mëkatuar mirësi e respekt.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Me hidhërim të thellë, njoftoj ndarjen nga jeta të vëllait tim, Ilirit, pas një beteje të gjatë nga një sëmundje e rëndë!

Liri, ishte vëllai i madh ndër pesë fëmijët, duke qënë shtylla jonë ku u mbështetëm, e kurrë nuk u lodh duke na mëkuar mirësi e respekt. Iliri ynë fjalëpak e punëshumë, ishte udhërrëfyesi ynë, por edhe simboli i urtësisë e qytetarisë për të gjithë ata që e njohën dhe rrugëtuan përkrahë në të gjallë të tij!

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Përcjellja për në banesën e fundit bëhet në orën 14:00, te varrezat e reja të qytetit. Familja Koka”,shkruan ish ministri në Facebook.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button