AKTUALITETKRONIKË

Vuri zjarrin me qëllim, shkaktoi vdekjen e nënës që u hodh nga ballkoni, flet administratorja e pallatit në Astir: 36 vjeçari ishte problematik, vuante nga…

Ngjarja e rëndë e ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Astir ka tronditur banorët përreth. Si pasojë e zjarrit që përfshiu apartamentin në katin e 3 të pallatit, u hodhën nga dritarja 62 vjeçarja Hava Osmënaj e cila ndërroi jetë në spital dhe djali i saj Klodian Osmënaj i cili ndodhet nën trajtim mjekësor.

Nga detaje të mbërritura më herët në redaksinë e Fax News, u bë e ditur se zjarri ishte i vendosur qëllimisht nga djali i 62 vjeçares.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Lidhur me këtë temë, ka folur edhe adminisratorja e pallatit e cila tha se 36 vjeçari Klodian Osmëni ishte person problematik pasi vuante nga depresioni.

Administratorja e pallatit ku ra zjarri në Astir:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

36 vjeçari Klodian Osmënaj ishte person problematik, vuante nga depresioni. Disja herë kam njoftuar policinë. Në momentin kur pamë zjarrin, kemi njoftuar menjëherë policinë sepse tymi vazhdoi të përhapej shpejt.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button