AKTUALITETBOTA

43 mijë euro të shpenzuara në lokalin e Nusretit, klienti i hidhëruar: 5600 euro vetëm shërbimi (Fatura)

Një faturë e re nga restoranti Salt Bae në Londër është bërë virale në mediat sociale.

“Hidhërimi” rreth restorantit të ri të Salt Bae në Angli vazhdon pa u ndalur. Fillimisht kishin komentet negative për çmimet e tij , dhe më pas arritëm në krahasimet me një kompani tjetër që ofron të njëjtën biftek 600 euro më lirë se kasapi turk.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Tani, në qendër të vëmendjes është një faturë tjetër nga dyqani i Nusret Gokçe , çmimi total i së cilës mund të përshkruhet vetëm si skandaloze.

Kjo sepse llogaria e ngarkuar nga një klient kishte një total prej 37,000 paundësh, ekuivalent me 43,000 € , nga të cilat 5,600 janë për shërbim.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Siç mund ta shihni vetëm mishi i Artë bën 944 euro, ndërsa porosia përfshinte 16 bakllava të zakonshme të cilat kushtonin 472 euro.

Sigurisht, fatura u rrit në nivele të tilla për shkak të verërave të shtrenjta, të cilat kushtuan 34,000 euro.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Shumë komentuan negativisht mbi çmimet jashtëzakonisht të larta, ndërsa të tjerët fajësuan ata për klientët të cilët jo vetëm që shpenzuan para të tilla, por i lansuan ato në mediat sociale

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button