POLITIKË
  Para

  Basha ngrihet të marrë fjalën sërish, Braçe i revoltuar: Ke 3 orë dërr dërr, boll mo burrë…

  Debate janë zhvilluar sërish në Kuvend pasi deputeti Erion Braçe ka kërkuar të flasë për…
  AKTUALITET
  Para

  Punimet drejt përfundimit, ja kur do të hapet Rruga e Arbrit

  Kryeministri Edi Rama nga Kuvendi ka njoftuar se në fund të nëntorit do të hapet…
  AKTUALITET
  Para

  Bashkia distancohet nga formulari “Prindi 1, Prindi 2”: Ja formulari i vetëm zyrtar që përdoret në kopshte dhe çerdhe

  Formulari që qarkulloi ditën e djeshme në rrjetet sociale, në të cilin fjalët “nënë” dhe…
  LIFESTYLE
  Para

  Mbani të qeshurën/ Sheila bie në pishinë, Sabiani e nxjerr duke e kapur prej flokësh (Video)

  Situata komike dhe të qeshura pafund në Big Brother Vip për provën javore. Gjatë provës,…
  POLITIKË
  Para

  “Hë të keqen vëllai se të kam xhan”, Rama ndaj Bashës: Mos bëj të fortin këtu, nuk arrin të mbledhësh 50 demokratë bashkë

  Kryeministri, Edi Rama u përgjigj ndaj kryedemokratit Lulzim Basha për akuzat se qytetarët shqiptarë po…
  AKTUALITET
  Para

  Qeveria merr vendim/ Shpronësohet ndërtesa e “Sarajeve të Toptanëve”, zbulohet shifra që është paguar për pronarët…

  Qeveria shqiptare ka shpronësuar ndërtesën e “Sarajeve të Toptanëve” e cila nga sot është pronë…
  POLITIKË
  Para

  Pasi shpalli kandidaturën për kryetar të PD, Berisha zbulon lëvizjen e rradhës

  Në foltoren që mbajti të martën në orën 17:00 në qytetin e Kavajës, ish-kryeministri Sali…
  AKTUALITET
  Para

  Rama publikon pamjet dhe njofton projektin e “Lungomare 3”

  Kryeministri Edi Rama njofton se në fillim të vitit 2022 do të nisë puna për…
  AKTUALITET
  Para

  Kryeprokurori Çela dhe kreu i SPAK Arben Kraja shkojnë në Hagë

  Kryeprokurori i Përgjithshëm Olsian Çela dhe shefi i Prokurorisë Speciale Arben Kraja do të jenë…
  AKTUALITET
  Para

  Dita e festës kombëtare greke, Policia ngre postblloqe në rrugën Kakavijë-Gjirokastër, kontrollohet çdo makinë

  Policia e Gjirokastrës ka ngritur postblloqe në aksin nacional Kakavijë-Gjirokastër dhe çdo makinë që kalon…
  Back to top button