KRONIKË

Aksident i rëndë në Lushnjë/ Makina përplas për vdekje një 70 vjeçar në autostraden Lushnjë – Rrogozhinë.

Policia e Lushnjes ka reaguar për aksidentin e ndodhur në aksin Lushnje-Rrogozhinë, ku humbi jetën një 70-vjeçar.

Viktima u gjet i vdekur anës rrugës mëngjesin e sotëm. Bëhet fjalë për shtetasin Muhamet Fusha., 70 vjeç, banues në Dushk.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.


Lushnjë/ Informacion Paraprak

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në aksin rrugor Lushnjë-Rrogozhinë, në afërsi të rrethrrotullimit të Plugut, dyshohet se një automjet ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin M. F., rreth 70 vjeç, banues në Dushk.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button