FASHIONLIFESTYLEPOP NEWSSHOWBIZ

”Bisha në mua po fle, nuk ka vdekur”/ ‘Përplasje’ mes Getoar Selimit dhe Noizyt

Raportet jo të mira mes Getoar Selimit dhe Noizyt janë konfirmuar edhe njëherë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në një koncert të mbajtur së fundmi në Londër, Noizy teksa po interpretonte “Jena Mbretër”, është ndalur disa herë tek pjesa ‘F**k Babarecords’. Ky moment është bërë viral në rrjet, duke u konsideruar si një ‘diss’ për grupin rival, Babastars.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Me sa duket nuk ka vonuar përgjigja dhe lideri i BS, Getoar Selimi, ka publikuar fotografinë e një luani me një shkrim interesant.

“Mos e ngatërroni mirësinë time me dobësi. Bisha në mua po fle, nuk ka vdekur”, ka shkruar ai në postim duke lënë të kuptohet edhe si përgjigje.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button