AKTUALITET

Detaje nga ekzekutimi i ish-efektivit në Laç, makina ishte vjedhur ne Fier, brenda mjetit nuk u gjet asnjë gjurmë

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e ish-efektivit të policisë Xhelal Reçi mëngjesin e sotëm në Laç.

Mësohet se viktima është qëlluar sapo kishte parkuar makinën dhe po mbushte ujë pranë biznesit të tij në Laç. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Pak pas ngjarjes së rëndë është gjetur një mjet i djegur vetëm disa kilometra larg vendit të ngjarjes që dyshohet se u përket autorëve të krimit.

Në makinë rezultuan targa greke të mbivendosura, ndërsa vetë mjeti ishte e vjedhur para një muaj në Mbrostar të Fierit.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Brenda makinës nuk janë gjetur sende apo gjurnë që mund të ndihmojnë grupin hetimor në identifikimin e autorëve.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button