AKTUALITET

E FUNDIT/ Plagosja me thikë e shoferëve të furgonave të shkollës në Tiranë, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin (EMRI)

Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim autorin, i cili ditën e djeshme qëlloi me thikë dy persona.

Bëhet me dije se është shpallur në kërkim shtetasi Ylli Gosturani 45 vjeç. Personi në fjalë ditën e djeshme pas një konflikti ka qëlluar me thikë shtetasit A.V 37 vjeç dhe V.V 42 vjeç (drejtues të fugonit të shkollës).

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Dyshohet se për shkak të bllokimit të rrugës, 45-vjeçari qe qarkullonte me një automjet ka goditur me thikë personat e lartëpërmendur.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button