BOTA

E rëndë! Pas një debati të fortë, 40-vjeçari shqiptar e mbyt gruan e tij duke i vënë duart në fyt

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Lakoni të Greqisë ku një 40-vjeçar shqiptar ka mbytur për vdekje gruan e tij duke I vënë duart në fyt.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas njoftimit zyrtar të policisë ai debatoi me 36-vjeçaren dhe situata agravoi deri në vrasjen e saj.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Burri njoftoi vetë autoritetet për krimin që kishte kryer

Policia ka mbërritur në shtëpi dhe ka konstatuar se gruaja ishte pa ndjenja. 36-vjeçarja u transportua me autoambulancë në spitalin e zonës ku edhe u konstatua vdekja.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button