BOTA

E rëndë/ Vritet 25-vjeçari shqiptar në Angli, u qëllua me thikë gjatë sherrit me disa të huaj (EMRI)

Një 25-vjeçar shqiptar është vrarë në Kent të Anglisë.Bëhet fjalë për të riun Xhovan Pepaj, i cili u gjet i pajetë në rrugë mëngjesin e 4 Dhjetorit, por vetëm sot policia ka bërë të mundur identifikimin e tij. 

Ai kishte marrë plagë të shumta në trup gjatë një sherri me disa të rinj. Pas ngjarjes së rëndë policia ka arrestuar 7 persona, ndërsa dy prej tyre akuzohen si autorë të krimit. Ndërkohë dy prej të arrestuarve të tjerë akuzohen edhe tentativë grabitje dhe trafik droge.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Miqtë e të riut shprehën ngushëllime familjarëve duke shkruar:  “U prehtë në paqe shpirti yt miku dhe vëllai ynë”. Ndërsa një tjetër shkruan: “Ngushëllime familjes. Shpirti i tij u preftë në paqe”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button