AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDITVIDEO

Gjendet një person në Fier i dekompozuar, policia punon për nxjerrjen e trupit nga kanali (VIDEO)

Një trup i pajetë dhe i dekompozuar është gjetur mbrëmjen e sotme në një kanal në fshatin Mujall të Fierit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Policia raporton se trupi i dekompozuar i përket një mashkulli, por ende nuk është bërë i mundur identifikimi i viktimës.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Mësohet se trupi ka shumë kohë në kanalin vaditës dhe ky trup dyshohet se është shqyer edhe nga kafshët e zonës.

Policia dhe shërbimet zjarrfikës janë në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë të mundur nxjerrjen e trupit, siç shihet nga pamjet me posht e siguruara nga Fieri Web.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

👉VIDEO👈

Njoftimi i policise

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Fier/Informacion paraprak

Në fshatin Mujalli, në një kanal me ujë është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar një shtetas i seksit mashkull ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për nxjerjen e personit të mbytur nga kanali, identifikimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button