AKTUALITETSHOWBIZ

“Ju që nuk më mbështetët do ju ** ca t’ju zej pragu derës”, në kërkim nga policia, RIKTHEHET në Shqipëri Stresi

Që prej vrasjes së Klodian Rashës nga efekti i policisë, Nevaldo Hajdaraj, reperi i njohur Stresi ndodhej në arati për shkak të protestave të organizuara në kryqytet.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Mirëpo, 7 muaj larg atdheut Stresi ështëk thyer në Shqipëri dhe këtë gjë e ka bërë me dije vetë ai përmes disa videove në “Instagram”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ai ka publikuar në Instagram, një video nga aeroporti i Tiranës ku prindërit dolën për ta pritur.

Disa muaj më parë Stresi paralajmëroi kthimin e tij, duke kërcënuar publikisht dhe ofenduar me fjalë banale të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur gjatë kësaj kohe.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q* ca t’ju ze”, shkroi reperi në postimin e tij.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button