KRONIKËLAJMI FUNDIT

LAJM I FUNDIT/ Tronditet vendi, vritet me armë zjarri 35-vjeçari

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Peqin, ku ka mbetur i vrarë një 35-vjeçar.

Më datë 27.12.2021, rreth orës 08.39, në fshatin Gjoçaj Peqin, në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vrarë me armë zjarri, në rrugë, shtetasi A. B., rreth 35 vjeç, banues në fshatin Gjoçaj, Peqin.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor.

Është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, sekuestrimin e çdo prove të mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button