AKTUALITET

Lëkundje tërmeti 18/km ne jug të Fierit, ja sa ishte magnituda dhe epiqendra 

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e të shtunës në Shqipëri. Sipas IGJEUM, Institutit te Gjeoshkencave dhe Sizmicitetit, lëkundja ka qenë me epiqendër në Selenicë

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ekspertët thonë se magnituda e tërmetit ishte 3.3 ballë, e thellësia fokale 16 km.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”


Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button