AKTUALITETLAJMI FUNDIT

Plas sherri në lokal, 53-vjeçari godet me sende të forta një person, i plagosuri dërgohet me urgjencë ne spital

Dy persona janë përfshirë në një sherr mbrëmjen e sotme në Elbasan, në fshatin Labinot Fushë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Paraprakisht bëhet me dije se një 53-vjeçar me iniciale E.Ll. ka goditur me sende të fota shtetasin me iniciale G.K., rreth 57 vjeç, teksa ndodheshin në ambientet e një lokali.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Për pasojë ka mbetur i plagosur 57 vjeçari, I cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.  

Elbasan/ Informacion paraprak:

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Më datë 02.10.2021, rreth orës 18:35, në fshatin Labinot Fushë, Elbasan, në ambientet e një lokali, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi E.Ll., 53 vjeç, ka goditur me sende të forta shtetasin G.K., rreth 57 vjeç, banues në Elbasan, i cili është rrëzuar dhe është dëmtuar tek një travolinë e lokalit. 57 vjeçari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna për kapjen e autorit, pasi është larguar menjëherë pas konfliktit.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button