LIFESTYLESHOWBIZ

Po vraponte për provën javore, Beniada vret keq dorën, banorët i vijnë në ndihmë

Prova e kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother Vip” është fikja e gongut për 10 sekonda. Banorët vrapojnë për të fikur alarmin ndërsa kur kishte radhën modelja Beniada Nishani, vrapoi nga dhoma në kuzhinë por u rrëzua keq.

Ajo është vrarë tek krahu dhe nuk ka arritur të lëvizë për disa sekonda.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Të gjithë banorët janë mbledhur rreth saj, të cilët janë munduar që ta qetësojnë. Beatrix ka tentuar që ta kthejë situatën në humor duke i thënë ‘I fiton provat me gjak’.

Ndërkohë balerini Ilir Shaqiri i ka vendosur akull tek brryli.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button