ART & KULTURLIFESTYLESHOWBIZ

Ronela Hajati ELEKTRIZON Eurovisionin, ngre në këmbë sallën, ja cilat shtete mund ta votojnë 

Mbrëmjen e sotme nata e parë e gjysëmfinales së Eurovision që po mbahet në Torino të Italisë është hapur nga këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Sekreti” kumboi në të gjithë sallën dhe ashtu siç e kishim menduar Ronela nuk na zhgënjeu me performacën.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ronela u shfaq mbrëmjen e sotme si një dinamit në skenë dhe rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me zërin dhe performancën sensuale, duke “ngritur në peshë” të gjithë sallën. 

Ajo është veshur e gjitha me rozë dhe u shoqërua nga katër djem balerinë dhe koreografia e njohur shqiptare, Klaudia Pepa.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Ronela do të ketë nevojë e të gjithëve për shkuar në finale, prandaj hidhini një sy tabelës së si mund të votoni.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button