AKTUALITET

Sot në ora 10:00, familjarët e Mateos paralajmërojnë një protestë paqësore përpara burgut të Vlorës

Diten e sotme ne oren 10:00 familjaret e Mateos, kane paralajmeruar nje proteste paqesore perpara burgut te Vlores, ku qe prej mbremjes se te premtes eshte transferuar vrasesi Klodian Çalamani.

Prinderit e 8-vjecarit prej disa ditesh kerkojne denimin me vdekje te vrasesit. Nje iniciative qe ka gjetur perkrahje te madhe nga qytetaret e Fierit dhe te gjithe Shqiperise.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Peticioni me firma per rikthimin me vdekje ne Shqiperi eshte firmosur nga mijera qytetare dhe numri i tyre rritet nga dite ne dite.

Familjaret e Mateos kerkojne mbeshtetje nga qytetaret e Vlores diten e neserme ne protesten e tyre paqesore.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button