KRONIKË

Vetëhelmohet me fotoksinë 66-vjeçarja, dërgohet me urgjencë në spital

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 22.11.2021, rreth orës 18:50, u transportua me ambulancë për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës shtetasja M.F.,66 vjeçe., banuese ne fshatin Ninat, bashkia Konispol, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Nga të dhënat paraprake dyshohet sa ka pirë fotoksinë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button