AKTUALITETVIDEO

VIDEO/ I riu tenton të shtypë me Mercedes luksoz një person në Vlorë

Pamjet e mësipërme janë regjistruar pak ditë më pafrë në qytetin e Vlorës. Një i ri që drejton një Mercedes luksoz dhe që kushton mijëra euro, ka tentuar të shtypë një person tjetër. Deri tani Policia nuk ka reaguar për këtë ngjarje, se për çfarë bëhet fjalë.

Personi tjetër me xhup blu mban në dorë një objekt që ngjason me thikë, por për shkak se është larg nuk dallohet qartë. Ai afrohet dhe godet shoferin nga xhami, dhe në ndihmë i vjen dhe një person tjetër që qëndron aty pranë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button