KRONIKË

VIDEO/ Kontroll i befasishem nga Fnsh dhe policia e shtetit ne mes te dites ne Fier tek rrethrrotullimi i QTU.

Tre fugona policie kane zbarkuar vetem pak minuta me pare ne unazen e qytetit Fier.

Kontrolle po behen per personat ne kerkim dhe mjetet luksoze.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Gjatë kontrolleve në Fier, nga shërbimet e DVP Fier, në bashkëpunim me FNSH Fier, u kap dhe u arrestua shtetasi E. H., 28 vjeç, banues në Tiranë, pasi gjatë kontrollit të automjetit, në çantën e tij të krahut, Policia gjeti dhe sekuestroi një armë zjarri tip pistoletë dhe municion luftarak.


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button