KRONIKËVIDEO

Aksident i rëndë në Dibër, e përfshirë makina e policisë, një efektiv në gjendje të rëndë, pamje nga momenti i aksidentit.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Bulqizë, ku makina e policisë është përplasur me një mjet tjetër.

Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur, mes tyre dhe një efektiv policie në gjendje të rëndë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Personat e plagosur janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërkohë që policia po heton në lidhje me shkaqet e aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë rreth orës 13.55, janë përfshirë në një aksident rrugor një  automjet i policisë rrugore me drejtues shtetasin S. L., dhe automjeti tip ‘Benz’, me drejtues shtetasin Z. M., të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button