KRONIKË

Aksioni i befasishëm i Policisë në Elbasan, arrestohen dy zyrtarët e lartë të IMT-së, ja për çfarë akuzohen

Policia e Elbasanit ka arrestuar mbrëmjen e sotme ish-kryeinspektorin e IMT-së në Elbasan dhe një inspektor. Dy zyrtarët e mësipërm akuzohen për “shpërdorim detyre”. 

Burime për mediet bëjnë me dije se deri më tani janë shoqëruar 5 zyrtarë të bashkisë së Elbasanit, të cilët kanë qenë pjesë e Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë Elbasan. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Këta persona në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë lejuar ndërtimin pa leje të një objekti.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button