RAJONI

Alarm për bombë në Maqedoninë e Veriut, forca të shumta policie kontroll në godinën e Televizionit dhe Teatrit

Alarm për bombë në Maqedoninë e Veriut. Autoritetet kanë bllokuar të gjitha të gjitha hyrjet në Teatrin Kombëtar pas lajmit për bombë. 

Ndërkohë forca të shumta policie kanë zbarkjuar edhe në ambientet e Radio Televizionit të Maqedonisë, ku kanë kontrolluar punonjësit gjatë hyrjes dhe daljes Ministria e Punëve të Brendshme ende nuk ka një reagim për ngjarjen.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button