AKTUALITET

Bedri Musta babai i autorit te Gazment Mustes ,ngjarjes se ndodhur 2 janar 2019 ne Drenove te Mallakastres ku bashkeshorti vrau bashkeshorten dhe kunaten.

Pas ngjarjes 2 femije te mitur mbeten jetime e sot ndodhen ne fshatin SOS Tirane.

Babai ben apel sot pasi djali i tij eshte denuar maksimalisht me burg per jete ,apelon per drejtesi pasi gjykata Fier dhe Vlore nuk e kane verifikuar ARSYEN e vertete qe djali i tij mori aktin ekstrem.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

E denon aktin e te birit por kerkon arsyet e verteta te ngjarjes.

Kerkon te takoj femijet pasi kujdestarine e ka daja e femijeve.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Do e kerkoje ne cdo institucion pergjegjes te drejtesise te verteten e djalit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button