KRONIKË

Bie nga ura 34-vjeçarja në Roskovec, dërgohet me urgjencë në spitalin e Fierit.

Fier/Informacion paraprak

Në fshatin Kuman, Roskovec, dyshohet se është penguar dhe është rrëzuar aksidentalisht nga ura dhe ka rënë në kanal, shtetasja M. L., 34 vjeçe, banuese në fshatin Kuman, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button