AKTUALITET

DETAJE TË RËNDA – EMRI/ U gjet i vetëvarur me litar në dhomën e tij në Lushje, 13 vjeçari po bënte video për Tik Tok, ja çfarë kishte në telefon

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme në Lushnje, ku 13 vjeçari Arjet Sulovari u gjet i vetëvarur në dhomën e tij nga prindërit. Sipas dëshmive të shokëve të tij, 13 vjeçari ishte përdorues i rrjeteve sociale dhe dyshohet se vdekja e tij lidhet me realizimin e një video në Tik Tok.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Një nga shokët e tij tregon se 13 vjeçari ka hipur në një karrige, ka lidhur një litar në qafë dhe ka lëshuar karrigen. Me një thikë në dorë ka tentuar ë rpesë litarin, por fatkeqësisht nuk ka mundur dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në telefonin e tij janë gjetur video të dhunshme të rrjeteve sociale, por edhe këngë melankolike, të cilat përdoreshin për realizimin e këtyre videove.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button